Fanty na loterię Andrzejkową

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców i sympatyków Polskiej Szkoły o ufundowanie dowolnego daru, który wykorzystany będzie jako fant na loterii Andrzejkowej. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej losów było wygranych.  Bardzo liczymy na Państwa pomoc i serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej szlachetnej imprezie.

Fanty można przekazać do Polskiej Szkoły w najbliższą sobotę 26 listopada w godz. 9.15 – 13:15 lub do sali parafialnej w piątek 25 listopada w godzinach wieczornych. Szczegóły można uzyskać u pani Magdaleny Hoppe tel. 07707394377.

Przykładowe fanty: książka, płyta CD, świeca, serwetki, notatnik, elegancki długopis, tabliczka czekolady, brelok do kluczy.

Cały dochód z loterii przeznaczony jest na nagrody i upominki dla dzieci z Polskiej Szkoły

Dziękujemy za pomoc.