Wiosenny wyjazd do teatru Syrena w Londynie, 24 marca 2012

Wyjazd autokarowy dla najmłodszych klas 1-5 do teatru Syrena w Londynie na przedstawienie pt.: “Szewczyk Dratewka” odbędzie się w sobotę 24 marca 2012. Zbiórka najpóźniej o godz. 13.45 na parkingu MFI na przeciwko szkoły Downside Junior School. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 16.00, planowany powrót do Luton (na parking MFI) około godziny 19.30. W tym dniu nie będzie lekcji w klasach 1-5. Lekcje dla innych klas odbywają się bez zmian.

Bilet wstępu wynosi £6 od dziecka i £14 od osoby dorosłej (dotyczy rodziców klasy pierwszej) i będzie można je zakupić 10 i 17 marca (sobota) w szkole na sali gimnastycznej u pani Magdaleny Kęcińskiej oraz 11 i 18 marca w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 w kościele w Dunstable.

W pierwszej kolejności mają pierwszeństwo dzieci klas młodszych. Bilety dla tych dzieci będzie można zakupić w dniu 10 i 11 marca, dla pozostałych w dniu 17 i 18 marca pod warunkiem, że będą wolne miejsca.

Rodzice klas 2, 3, 4 i 5, którzy zainteresowani są wyjazdem do teatru jako opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy klasy swojego dziecka. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc dla opiekunów jest ograniczona do 3 na klasę.

Przypominamy, że wyjazd organizowany jest przede wszystkim dla dzieci, dlatego tylko uczniowie klasy pierwszej jadą pod opieką rodziców, dla klas 2-5 opiekę zapewni szkoła.

Powiązane zdjęcia: