Wyjazd do teatru w Londynie, 23 marca 2013

Polska Szkoła w Luton i Dunstable organizuje wyjazd autokarowy do teatru Syrena w Londynie na przedstawienie pt.: “Czerwony Kapturek”, w sobotę 23 marca 2012. Zbiórka najpóźniej o godz. 13.45 na parkingu MFI na przeciwko szkoły Downside Junior School. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 16.00, planowany powrót do Luton (na parking MFI) około godziny 18.30 – 19.00.

W tym dniu nie będzie lekcji w klasach 1-4. Lekcje dla innych klas odbywają się bez zmian.

.
Bilet wstępu wynosi £6 od dziecka i £14 od osoby dorosłej (dotyczy również rodziców klasy pierwszej) i będzie można je zakupić w szkole na sali gimnastycznej u pani Elżbiety Madej.                              .
W pierwszej kolejności mają pierwszeństwo dzieci klas młodszych.
Rodzice klas 2, 3 i 4, którzy zainteresowani są wyjazdem do teatru jako opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy klasy swojego dziecka. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc dla opiekunów jest ograniczona do 3 na klasę.

Przypominamy, że wyjazd organizowany jest przede wszystkim dla dzieci, dlatego tylko uczniowie klasy pierwszej jadą pod opieką rodziców, dla klas 2-4 opiekę zapewni szkoła.

Powiązane zdjęcia: