Popierajmy nasze katolickie szkoły w Luton – Akcja protestacyjna 25-3-13

Poniedziałek 25-3-13 został wybrany na dzień protestu w sprawie transportu dla dzieci i młodzieży do Cardinal Newman School. Chodzi o powstrzymanie decyzji władz miejskich w sprawie zatrzymania funduszy na transport do szkół katolickich. 

Organizatorzy proszą wszystkich o poparcie bojkotu szkolnych autobusów w ten jeden dzień. Pokaże to Luton Borough Council chaos na drogach dojazdowych do szkoły, który czeka miasto jeśli szkolne autobusy zostaną wycofane!

Rodzice i opiekunowie proszeni są aby w tym dniu nie korzystać z autobusów szkolnych (szczególnie tych, które dowożą uczniów do Cardinal Newman), ale zabrać dzieci do szkoły samochodem. Bądźmy na drodze od 8.00 rano i o 15.30

Oto plakat do wydrukowania i przyklejenia na szybie samochodu. Kliknij  Plakat do samochodu

Organizatorzy protestu proszą również o liczny udział w proteście przed Town Hall Luton, również w poniedziałek 25-3-13 o godz. 17.00.

Informacja dla rodziców w języku angielskim:

http://www.cardinalnewmanschool.net/news/?pid=3&nid=2&storyid=39

Powiązane zdjęcia: