Marsz Pokoju 20 września 2014, g. 13.30 – 17.30

Organizatorzy – Luton Council of Faiths –  zapraszają na corocznie organizowany Marsz Pokoju – Peace Walk, podczas którego społeczności Luton solidaryzują się pod hasłem wspólnego budowania bezpiecznego Luton. W ubiegłym roku przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w marszu, który pozwolił nam odwiedzić różne miejsca związane z religiami w Luton (zdjęcia można obejrzec w galerii – kliknij tutaj). W tym roku marsz rozpocznie się w Farley Hill Shopping Centre o g. 13.30. Podczas spaceru uczestnicy odwiedzą Farley Community Centre, St. Margaret’s Catholic Church, Farley Methodist Church, Farley Mosque and St. John’s Church. Marsz zakończy się około 17.30 typową angielską herbatką w ogrodzie przy plebanii.

Pełna informacja o tym wydarzeniu na plakacie [gview file=”http://www.polskaszkolaluton.org.uk/wp-content/media/uploads/Peace-Walk-Poster-20141.pdf”]

Zapraszamy.

 

Powiązane zdjęcia: