Andrzejki 2014

Bilety już w sprzedaży od 8 listopada tylko w szkole
Informacje pod tel. 07948 103 594 (po godz. 18:00)

W sobotę 29 listopada w godzinach 19.30 – 23.30 w sali parafialnej w Dunstable odbędzie się Zabawa Andrzejkowa, andrzejki17 Victoria Street LU63AZ.
Cały dochód z zabawy andrzejkowej przeznaczony jest na cele Polskiej Szkoły, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.
Zwracamy się z apelem do wszystkich Rodziców o zgłaszanie się do pomocy w organizowaniu tej niezwykle ważnej dla nas imprezy (np. pieczenie ciasta, obsługa szatni, dekoracja sali).. Im więcej ochotników tym sprawniej i przyjemniej przebiegnie organizacja tego wieczoru. Prosimy zgłaszać swoją pomoc, nawet tę najskromniejszą, do pani Magdy Hoppe lub pana Mariana Biskupskiego. Dziękujemy.

Podczas zabawy odbędzie się loteria z nagrodami. Zbieramy fanty – w tym roku prosimy o butelki i bombonierki! Prosimy o przyniesienie fantów do szkoły

Bilety będzie można zakupić w szkole na sali gimnastycznej w każdą sobotę od godz. 10.15 u pani Elżbiety Madej. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu biletów ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Bardzo prosimy o zamówienie miejsc i biletów, gdyż bilety są tylko w przedsprzedaży. Bilet wstępu wynosi £10 od osoby dorosłej i £3 od dziecka powyżej 5 roku życia. Dzieci młodsze wstęp wolny bez miejsca siedzącego.

Przyjdź, potańcz, zjedz i wygraj główną nagrodę!

 

Powiązane zdjęcia: