Sobota 23-01-16 – Zajęcia Wyjazdowe Klas 8, GCSE i A Level

W sobotę 23 stycznia 2016 klasy 8 oraz GCSE i A-level mają zajęcia wyjazdowe. Wybierajmy się do Londynu na przedstawienie Pan Tadeusz Remix wystawiane przez Scenę Poetycką w POSKu. Dzieło Mickiewicza poza tym, że jest narodowym arcydziełem, jest klasyczną pozycją kanonu szkolnych lektur i uzupełnia zakres egzaminu A-level. Obejrzenie Pana Tadeusza na scenie będzie dla nas doskonałym zapoznaniem się z bohaterami, opowiedzianą w epopei historią szlachecką oraz historią Polski. Zajęcia wyjazdowe są w większości fundowane przez Polską Szkołę.

Do soboty uczniowie są proszeni o znalezienie i zapamiętanie jak najwięcej informacji o Adamie, Tadeuszu i Zosi; należy zacząć od zapytania rodziców, sprawdzenia w podręczniku szkolnym i zeszytach, może warto poszukać na półce z książkami, no i wykorzystać internet; z internetu należy zebrać tyle informacji, ile da się zapamiętać.

W sobotę 23 stycznia 2016 zbiórka na parkingu przed sklepami Next i Currys, naprzeciwko szkoły, punktualnie o g. 9 . Powrót w to samo miejsce ok g. 15.00

Prosimy uczniów o wydrukowanie i przyniesienie w sobotę wypełnionego zgłoszenia (link poniżej) na wyjazd podpisanego także przez rodziców oraz £10. Prosimy o założenie koszulek szkolnych.

Prosimy zabrać lunch i niegazowany napój.

Poniżej pakiet edukacyjny oraz plakat spektaklu. Prosimy uczniów o przeczytanie przed wyjazdem.

Do zobaczenia w sobotę.

Wychowawczynie Klas 8, GCSE i A-Level

Zgoda na wyjazd

Pakiet Edukacyjny dla uczniów

Plakat „Pan Tadeusz Remix”

Powiązane zdjęcia: