Zajęcia muzyczne

Drodzy Rodzice i Opiekunowie
W związku z corocznym wyjazdem do Laxton Hall na „Wesoły dzień dziecka”, chcielibyśmy zachęcić dzieci do reprezentowania naszej szkoły w konkursie muzycznym. Przygotowujące zajęcia muzyczne, będą odbywać się co sobotę na terenie szkoły od godziny 9:30 do 10:00.
Warunkiem przyjęcia na zajęcia będą:
1.    Zamiłowanie dziecka do śpiewu i muzyki
2.    Uczestnictwo w wyjeździe do Laxton Hall, który odbędzie 18.06.2016
3.    Wypełnienie pozwolenia na udział w zajęciach
4.    Umiejętność czytania tekstu oraz nauczenie się go na pamięć
5.    Uśmiech i odwaga
Ze względu na tematykę piosenek oraz umiejętności, na zajęcia muzyczne przyjmujemy dziewczynki oraz chłopców z klas 3, 4, i  5.
Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 23.04.2016 , prosimy o przybycie rodziców z dziećmi w celach organizacyjnych i informacyjnych. Koordynatorem zajęć jest p. Magdalena Bęben, w razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefon: 07948 103 594 lub mailowo polskaszkolaluton@yahoo.co.uk

 

Zgoda na udział w zajęciach muzycznych