Dyskoteka Andrzejkowa sobota, 26 listopada 2011

Dyskoteka Andrzejkowa odbędzie się w sali parafialnej w Dunstable w sobotę 26 listopada w godzinach 19.30 – 23.00.

Zwracamy się z apelem do wszystkich Rodziców o zgłaszanie się do pomocy w organizowaniu tej niezwykle ważnej dla nas imprezy. Potrzebujemy osoby do pomocy podczas imprezy. Im więcej ochotników tym sprawniej i przyjemniej przebiegnie organizacja tego wieczoru. Prosimy zgłaszać swoją pomoc, nawet tę najskromniejszą, do pani Magdaleny Kęcińskiej tel. 07783531610. Dziękujemy.

Bilety będzie można zakupić w szkole na sali gimnastycznej w dniach 19 i 26 listopada od godziny 10.30 u pani Elżbiety Madej lub w sali parafilanej w niedzielę 20 listopada po Mszy Św. o godz.11.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu biletów ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Bardzo prosimy o zamówienie miejsc i biletów, gdyż bilety są tylko w przedsprzedaży. Bilet wstępu wynosi £7 od osoby dorosłej i £4 od dziecka powyżej 5 roku życia. Dzieci młodsze wstęp wolny bez miejsca siedzącego.

Podczas imprezy będzie otwarty bufet gdzie będzie można zakupić ciepły posiłek oraz zimne przekąski.

Powiązane zdjęcia: