Wyjazd do teatru dla najmłodszych 3 grudnia 2011

Wyjazd autokarowy dla najmłodszych klas 1-4 do teatru Syrena w Londynie na przedstawienie pt.: “O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc” odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011. Zbiórka najpóźniej o godz. 8.00 na parkingu MFI na przeciwko szkoły Downside Junior School. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 10.00, planowany powrót do Luton (na parking MFI) około godziny 14.30. W tym dniu nie będzie lekcji w klasach 1-4. Lekcje dla innych klas odbywają się bez zmian.

Bilet wstępu wynosi £6 od dziecka i £14 od osoby dorosłej (dotyczy rodziców klasy pierwszej) i będzie można je zakupić w szkole na sali gimnastycznej u pani Elżbiety Madej lub pani Magdaleny Kęcińskiej.

W pierwszej kolejności mają pierwszeństwo dzieci klas młodszych. Bilety dla tych dzieci będzie można zakupić w dniu 12 i 19 listopada, dla pozostałych w dniu 26 listopada pod warunkiem, że będą wolne miejsca.

Rodzice klas 2, 3 i 4, którzy zainteresowani są wyjazdem do teatru jako opiekunowie proszeni są o zgoszenie się do wychowawcy klasy swojego dziecka. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc dla opiekunów jest ograniczona do 3 na klasę.

Przypominamy, że wyjazd organizowany jest przede wszystkim dla dzieci, dlatego tylko uczniowie klasy pierwszej jadą pod opieką rodziców, dla klas 2-4 opiekę zapewni szkoła.

Powiązane zdjęcia: