Ważne spotkanie Lajkonika

Drogie Lajkoniki,

W związku ze zbliżającymi się obchodami 60 lat Polskiej Parafii i Polskiej Szkoły w Luton i Dunstable, pragniemy zaprosić byłych i aktualnych członków zespołu na ważne spotkanie, które odbędzie się w Polskiej Szkole w Downside Junior School w sobotę 29 czerwca o godz. 12.00 na Sali Gimnastycznej.  Celem spotkania będzie ustalenie programu prób i udziału Lajkonika w uroczystych obchodach 60 lat Parafii 13-10-2013.

Jest to dla nas wielki zaszczyt, że możemy zaprezentować nasz zespół przed gośćmi Polskiej Parafii w tym dniu, jak również z dumą pokazać kontynuację tradycji tanecznej w naszej szkole, która dzięki nowym pokoleniom dzieci i ich wspaniałych rodziców, przetrwała 60 lat.

Prosimy o potwierdzenie obecności Lajkonika na tel. 07757164242 (SMS z imieniem i nazwiskiem dziecka).