Marsz Pokoju – Peace Walk 21/9/13

W sobotę 21/09 nasza szkoła bierze udział w Marszu Pokoju i akcji pomocy w zbiórce żywności dla Food Bank (Banku Żywności) w Luton.

Food Bank pomaga w nagłych wypadkach, które mogą przytrafić się każdej rodzinie w dzisiejszej sytuacji ekonomicznej – my jako polska społeczność szkolna tez chcemy dołączyć się do tej charytatywnej pomocy.

Bardzo prosimy nauczycieli, uczniów i rodziców aby w najbliższą sobotę tj. 21/09 przynieśli do szkoły dar żywności dla Food Bank (wystarczy jeden produkt na osobę, np. puszka z owocami lub warzywami, makaron, cukier, mąka, sosy, płatki kukurydziane, herbata, kawa itp.) Produkty zostaną zapakowane w torby i przewiezione do Holy Ghost, gdzie zatrzyma się pochód I samochód z Food Bank około g. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane zdjęcia: