Wyjazd do teatru w Londynie

Wyjazd autokarowy dla najmłodszych klas 1-4 do teatru Syrena w Londynie na przedstawienie pt.: “PINOKIO”, w sobotę 23 listopada 2013. Zbiórka najpóźniej o godz. 8.00 na parkingu MFI na przeciwko szkoły Downside Junior School. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 10.00, planowany powrót do Luton (na parking MFI) około godziny 13.30. Przypominamy o zakazie parkowania na terenie szkoły.

W tym dniu nie będzie lekcji w klasach 1-5. Lekcje dla innych klas odbywają się w tym dniu w sali parafialnej w Dunstable.

Bilet wstępu wynosi £6 od dziecka i £14 od osoby dorosłej
(dotyczy rodziców klasy pierwszej) i będzie można je zakupić w szkole na sali gimnastycznej u pani Elżbiety Madej. Bilety będą sprzedawane również w niedziele 10 i 17 listopada po Mszy Św. w kościele w Dunstable.

Rodzice klas 2, 3, 4 i 5, którzy zainteresowani są wyjazdem do teatru jako opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy klasy swojego dziecka. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc dla opiekunów jest ograniczona do 3 na klasę.
Przypominamy, że wyjazd organizowany jest przede wszystkim dla dzieci, dlatego tylko uczniowie klasy pierwszej jadą pod opieką rodziców, dla klas 2-4 opiekę zapewni szkoła.

 Pozwolenie na wyjazd do teatru, 23 listopada 2013. Kliknij tutaj.