Zabawa Andrzejkowa – 30 listopada 2013

Każdego roku Polska Szkoła organizuje zabawę Andrzejkową, która jest ważnym wydarzeniem dla całej polskiej społeczności. Serdecznie zapraszamy całą rodzinę do brania udziału w zabawie.
Zabawa Andrzejkowa odbędzie się w sali parafialnej w Dunstable w sobotę 30 listopada w godzina
ch 19.30 – 23.30. Cały dochód z zabawy Andrzejkowej przeznaczony jest na cele Polskiej Szkoły, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału.

Bilety będzie można zakupić w szkole na sali gimnastycznej w każdą sobotę od godz. 10.30 u pani Elżbiety Madej tel. 07902 035559.  Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu biletów ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Bardzo prosimy o zamówienie miejsc i biletów, gdyż bilety są tylko w przedsprzedaży. Bilet wstępu wynosi £7 od osoby dorosłej i £4 od dziecka powyżej 5 roku życia.  Dzieci młodsze wstęp wolny bez miejsca siedzącego.

W czasie imprezy będzie otwarty bufet gdzie będzie można zakupić ciepły posiłek oraz zimne przekąski.

Podczas zabawy odbędzie się loteria z nagrodami. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podarowaniem jakiś rzeczy na ten cel, prosimy o dostarczenie do szkoły, najpóźniej do 16 listopada lub na salę parafialną w dniu zabawy. Dziękujemy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY