Wyjazd do teatru na przedstawienie „Koziołek Matołek”

Wyjazd autokarowy dla najmłodszych klas 1-5 do teatru Syrena w Londynie na przedstawienie pt.: “KOZIOŁEK MATOŁEK”, w NIEDZIELĘ 30 marca. Zbiórka najpóźniej o godz. 13.00 na parkingu MFI na przeciwko szkoły Downside Junior School. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 15.00, planowany powrót do Luton (na parking MFI) około godziny 19.00. Przypominamy o zakazie parkowania na terenie szkoły.

Bilet wstępu wynosi £7 od dziecka i £15 od osoby dorosłej (dotyczy rodziców klasy pierwszej).

Daty sprzedaży biletów:

  • dla dzieci szkolnych 8 i 15 marca: w szkole na sali gimnastycznej
  • dla pozostałych dzieci 16 i 23 marca: po Mszy Św. w kościele w Dunstable

Pierwszeństwo zakupu biletów mają dzieci szkolne.

Rodzice klas 2, 3, 4 i 5, którzy zainteresowani są wyjazdem do teatru jako opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy klasy swojego dziecka. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc dla opiekunów jest ograniczona do 3 na klasę.
Przypominamy, że wyjazd organizowany jest przede wszystkim dla dzieci, dlatego tylko uczniowie klasy pierwszej jadą pod opieką rodziców, dla klas 2-4 opiekę zapewni szkoła.

 

Pozwolenie na wyjazd do teatru – do wydruku

 

Powiązane zdjęcia: