Ogłoszenia 1 lutego 2014

1.       Zmiana organizacji przyprowadzania i odbioru dzieci

W trosce o bezpieczeństwo dzieci od 1 lutego nastąpią zmiany w zasadach przyprowadzania i odprowadzania dzieci. Po apelu prosimy rodziców o opuszczenie budynku szkolnego z wyjątkiem rodziców dyżurujących. Po zajęciach prosimy rodziców o oczekiwanie na dzieci na zewnątrz budynków szkolnych. Dzieci opuszczą budynek pod opieką nauczyciela i zostaną przekazane rodzicom. Powyższe zmiany są wymogiem kierownictwa Downside Junior School. Dziękujemy za współpracę.

2.       Msza szkolna

W niedzielę 02.02 o godz.11.00 w polskim kościele w Dunstable odbędzie się Msza Św. oraz wyniesienie szopki przez klasę 3. Po Mszy rodzice klasy 3 zapraszają do kawiarenki na pyszne domowe ciasta.

3.       Bal Walentynkowy „Na ludową nutę”

W dniu 15.02.2013 zapraszamy uczniów klas 1-5 na Bal Walentynkowy  „Na ludową nutę”. Zabawa odbędzie się na sali gimnastycznej pod koniec zajęć szkolnych. W tym roku przebieramy się w tradycyjne stroje regionalne Kaszubskie, Krakowskie, Łowickie, Góralskie itp.

4.       Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna będzie dostępna w każdą pierwszą sobotę miesiąca na sali gimnastycznej w czasie przerwy 11:40-12:00. Uprzejmie prosimy o zwrot książek oraz  z biblioteki szkolnej. Serdecznie zachęcamy rodziców do zaangażowania się w pomoc prowadzeniu naszej szkolnej biblioteki. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w czasie godzin szkolnych.

5.       Studniówka 2014

W sobotę 8 lutego odbędzie się tradycyjna studniówka w Polskim Klubie w Dunstable. W programie polonez, program studniówkowy, bufet i tańce. Klasa A-level zaprasza absolwentów szkoły. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z wychowawczynią klasy A-level panią Elżbietą Grabską-Moyle.

6.       Zgłoszenia na egzaminy GSCE i A-level

Uczniowie klas A-level i GCSE proszeni są o dostarczenie zgłoszenia egzaminacyjnego do szkoły (do wychowawcy klasy) do dnia 1 lutego 2014r.

7.       Przerwa Half – term

W sobotę 22 lutego 2014 zajęć nie będzie. Wracamy do szkoły 1 marca 2014.

Powiązane zdjęcia: