„Kot w butach” – 22 listopada, wyjazd godz. 14:00

Wyjazd autokarowy dla najmłodszych klas 1-4 do teatru Syrena w Londynie na przedstawienie pt.: “Kot w butach”, w sobotę 22 listopada 2014. Zbiórka najpóźniej o godz. 14.00 na parkingu MFI na przeciwko szkoły Downside Junior School, planowany powrót do Luton (na parking MFI) około godziny 19.00.

W tym dniu nie będzie lekcji w klasach 1-4. Lekcje dla innych klas odbywają się bez zmian.

Bilet wstępu wynosi £10 od dziecka i £15 od osoby dorosłej
(dotyczy rodziców klasy pierwszej) i będzie można je zakupić w szkole na sali gimnastycznej w recepcji szkoły.

Rodzice klas 2, 3, i 4, którzy zainteresowani są wyjazdem do teatru jako opiekunowie proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy klasy swojego dziecka. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc dla opiekunów jest ograniczona do 2 na klasę.
Przypominamy, że wyjazd organizowany jest przede wszystkim dla dzieci, dlatego tylko uczniowie klasy pierwszej jadą pod opieką rodziców, dla klas 2-4 opiekę zapewni szkoła.

Powiązane zdjęcia: