DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 24 LISTOPADA g. 19.30

Każdego roku Polska Szkoła organizuje zabawę Andrzejkową, która jest ważnym wydarzeniem dla całej polskiej społeczności. Serdecznie zapraszamy całą rodzinę do brania udziału w zabawie.

Dyskoteka Andrzejkowa odbędzie się w sali parafialnej w Dunstable w sobotę 24 listopada w godzinach 19.30 – 23.00. Bilet wstępu wynosi £7 od osoby dorosłej i £3 od dziecka. Bilety będzie można zakupić w szkole na sali gimnastycznej w każdą sobotę od godz. 10.30 u pani Elżbiety Madej tel. 07902 035559.

Zwracamy się z apelem do wszystkich Rodziców o zgłaszanie się do pomocy w organizowaniu tej niezwykle ważnej dla nas imprezy. Potrzebujemy osoby do pomocy podczas imprezy. Im więcej ochotników tym sprawniej i przyjemniej przebiegnie organizacja tego wieczoru. Prosimy zgłaszać swoją pomoc, nawet tę najskromniejszą, do pani Elżbiety Madej tel. 07902 035559. Dziękujemy.

ZAPRASZAMY!

Powiązane zdjęcia: